Strona głównaO mnieMoja historiaForumKontakt
Ogólne pojęcie straty
Czy czas leczy rany
Rola żałoby
Etapy żaloby
Co się dzieje z emocjami po stracie
Jak pomóc osobie osieroconej?
Lista życzeń osieroconcych rodziców
Przydatne linki
Wywiad w Radio Hobby 7.02.2010
ďťż
Wizyty dzisiaj:1
Wizyty ogólnie:192061
Pierwsze Dni Skupienia za namiSmile

Dziękuję Wszystkim za obecność, za podzielenie się swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją.

To był niesamowity czas. Podczas całego spotkania towarzyszyło nam wiele wzruszeń, było sporo wylanych łez, ale też i znalazło się miejsce na radość.

Możność bycia wśród osób, które również doświadczyły straty powodowała, że szybko między ludźmi nawiązywała się nić porozumienia oraz poczucie bliskości. Niektórzy nawiązali nowe przyjaźnie.

W atmosferze zrozumienia, wzajemnej akceptacji, ciepła, szczerości i otwartości dzieliliśmy się swoimi historiami, przeżyciami, boleściami, ale także i nadzieją na lepsze jutro.

To było właśnie to miejsce i czas, gdzie nikt nie musiał udawać silnego, obawiać się oceny swoich wypowiedzi, gdzie każdy śmiało mógł mówić o swoim bólu, stracie, tęsknocie.

Dziękuję Wszystkim za podzielenie się na ostatnim spotkaniu refleksjami na temat pobytu, tego, co ono Wam dało i co ewentualnie byście chcieli zmodyfikować na następny raz. Obiecuję przy organizacji następnego spotkania wziąć te sugestie pod uwagęWink

Dziękuję również za wypełnienie ankiet, dzięki którym mogłam zobaczyć, jak ważne są takie spotkanie oraz jak duża jest potrzeba na organizowanie dalszych tego typu spotkań.

Następne spotkanie za rokLaughing

Do zobaczenia.

 

 
Kalendarium
Dni skupienia
Wsparcie Po Stracie
Wspólny kącik
Szkolenia
© 2018